muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyAudio Bullys, Russkaja, Mitch & Mitch a další zahraniční i české kapely na United Islands

7.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Audio Bullys

Audio Bullys

foto: http://www.myspace.com/audiobullys


Na deset zahraničních a přibližně stejný počet domácích kapel z programu chystaného osmého ročníku United Islands of Prague je odtajněno. Festival bude zahájen ve čtvrtek 23. června obligátní klubovou nocí a vyvrcholí v pátek 24. a sobotu 25. června na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. Samozřejmostí i protentokrát zůstává vstup zdarma.

Jedním z headlinerů United Islands letos bude britské elektronické duo Audio Bullys. Kromě toho ze zahraničí přijede ještě rakouská ska kapela Russkaja, polská recesistická country kapela Mitch & Mitch, lucemburští indie-popaři Metro, belgičtí hard-rockeři Thot, španělská latino kapela La Troba Kung-Fú nebo švýcarský projekt The Dusa Orchestra s fúzí balkánské a alpské hudby.

Z domácích účinkujících jsou potvrzeni třeba Prago Union, Luno, Dva, Republic of Two, Please The Trees, Kazety, Mythematica, Gipsy.cz či  The Tap Tap, ze sousedního Slovenska pak Billy Barman a The Uniques.

United Islands of Prague, Praha – různá místa, 23. – 25. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Audio-Bullys-Russkaja-Mitch-Mitch-a-dalsi-zahranicni-i-ceske-kapely-na-United-Islands~07~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.