Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: REPUBLIC OF TWO

18.3.2013 Nevím jak vy, ale já mám jaro. Bez ohledu na to, že po několika nadějných teplotních zlomech už zase sněží a mrzne. Propadám sentimentálním náladám a bezbřehému optimismu, když totiž končí zima, je všechno hned lepší a nadějnější.
14.2.2013 Úterní večer v Akropoli patřil novým projektům starých i nových tváří. Mikoláš Růžička (alias jedna polovina Republic of Two) pokřtil debutové album svého nového sólového projektu PIANO.
5.2.2013 Bez velkého humbuku debutoval loni v říjnu Mikoláš Růžička (Republic of Two). Deska s názvem PIANO se natáčela ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka a podíleli se na ní mimo jiné bubeník Jan Janečka (LUNO) i cellistka Terezie Kovalová (Calm Season).
7.6.2012 Pražské ostrovy ožívají každoročně v červnu hudbou a ani letos tomu nebude jinak. V pátek 22. a v sobotu 23. června se tady koná festival United Islands of Prague. A množství kapel v jeho line-upu vydá na posluchačský maraton.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
20.3.2012 Zajímá vás, jak se daří české klubové scéně? Zajímá vás, co si o ní a jejím vývoji myslí hudebníci, odborná i laická veřejnost? Myslíte si, že české kluby zažívají časy hojnosti? Nebo jsou snad na pokraji úpadku?
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
13.12.2011 Zpěvačka Aneta Langerová zahájila krátkou sérii předvánočních akustických koncertů. Za doprovodu smyčcového tria a podpory indie-folkových Republic of Two vystoupila už minulý týden ve Vimperku a před sebou má ještě návštěvu dalších čtyř měst.
14.11.2011 Je to něco přes rok, co Jiří Burian s Mikolášem Růžičkou vydáním debutu Raising The Flag vztyčili vlajku v barvách nově vzniklého projektu Republic Of Two.
6.11.2011 Spolupráce Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky už před časem vyústila v multimediální projekt Ghostmother. Mnohem více se o nich začalo mluvit ale až s příchodem akustického Republic of Two.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.