Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: NVMERI (EX-THE UNIQUES)

18.3.2015 Soutěž Jednou trefou na Sziget, v níž české a slovenské kapely zápolí o vstupenku, která jim zajistí koncert na maďarském festivalu Sziget, vstupuje do svého druhého kola, kde budou rozhodovat fanoušci a posluchači.
11.12.2014 Slovenské trio Nvmeri je opět tvůrčí. Rok a půl od „debutové“ desky se totiž metamorfózovaní The Uniques hlásí se singlem Entropy. Přijde brzy i nová deska?
7.9.2014 Fenomén live sessions neutuchá. Pytel se skutečně roztrhl, z děravé juty nepřestávají vypadávat interesantní projekty, a my vám tak můžeme přinést druhý díl článku, který se představování takových atypických hudebních dýchánků věnuje.
8.10.2013 Nultý ročník showcaseového festivalu Waves Bratislava sa uskutočnil 5. októbra v siedmich bratislavských kluboch v centre mesta. Prinášame krátky fotoreport, ktorý zachytáva koncerty najmä zo Starej Tržnice a Ateliéru Babylon.
20.9.2013 Korben Dallas vypredali bratislavský KC Dunaj, odohrali výborný koncert aj so špeciálnym hosťom - gitaristom Ľubom Petruškom (Chiki Liki Tu-a) a pokrstili svoj album Karnevalová vrana. Večer otvárali Nvmeri (ex-The Uniques).
9.6.2013 Bratislavský festival Wilsonic sa po problémoch napokon uskutočnil v uskromnenej, jednodňovej podobe. Ani táto akcia sa nezaobišla bez problémov, keď koncert zrušila írska legenda My Bloody Valentine. Jediným zahraničným headlinerom tak zostal Dán Trentemøller.
17.6.2012 Druhý ročník východoslovenského festivalu PoKe sa odohral v čarovných priestoroch starej tehelne v Drienovskej Novej Vsi. Na PoKe zavítal aj Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen, Astronautalis alebo islandské kapely Agent Fresco a Bloodgroup.
22.5.2012 Na festival POKE, ktorý je projektom spolupráce košických a prešovských klubov, promotérov a kultúrnych centier, tak príde i basgitarista Joy Division Peter Hook so svojim projektom The Light, experimentátori Xiu Xiu Larsen...
2.5.2012 Ani jihočeská metropole není ochuzena o svůj tradiční majáles. Hlavní hudební program bude probíhat v pátek a sobotu na Sokolském ostrově, kde vyrostou dvě scény.
26.10.2011 Štyri koncerty v štyroch slovenských mestách absolvuje v týchto dňoch britská dvojica Sister Gracie. Indie kapela zavíta do Bratislavy, Košíc, Prešova a do Dunajskej Stredy.

1-10 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.