Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2011

12.1.2012 Potřetí v řadě byly pod záštitou evropské festivalové asociace Yourope uděleny ceny European Festival Awards. Oproti loňsku výsledky přináší menší zemětřesení. Může za to především nové pravidlo, podle kterého nesmí opakovaně v téže kategorii zvítězit vítěz předchozího ročníku.
6.12.2011 Hatefest, to je jednodenní hudební festival plný kapel nejbrutálnějších stylů. Máte-li rádi ostré kytarové riffy a silný growling, Hatefest v čele s Kataklysm by vás mohl zaujmout.
16.11.2011 Už jen necelé dva týdny zbývají do začátku největšího zimního festivalu na českém území a známa je zřejmě definitivní sestava účinkujících. Hlavní změnou programu je vypadnutí dvou velkých headlinerů.
9.11.2011 Fanoušci blues se již příští týden dočkají tradičního mezinárodního festivalu Blues Alive, jehož šestnáctý ročník proběhne opět ve městě Šumperku na různých místech od 17. do 19. listopadu. Hlavní hvězdou programu je mladý americký kytarista Kenny Wayne Shepherd.
25.10.2011 Už potřetí vyhlašuje evropská festivalová asociace Yourope anketu European Festival Awards. Včera bylo spuštěno hlasování, ve kterém mohou fanoušci z členských a dalších přihlášených festivalů vybírat své favority.
24.10.2011 Po první várce fotografií z Iceland Airwaves přinášíme i tu druhou, která pokrývá zbývající festivalové dny. Během nich jsme skrz hledáček zachytili tUnE-yArDs, Twilight Sad, Ólafura Arnaldse, Clock Opera, Hjaltalín, Raised Among Wolves a další.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
10.10.2011 Po tohtoročnom jubilejnom pätnástom ročníku Bažant Pohoda, ktorý bol prvý krát v histórii festivalu vypredaný, prichádzajú organizátori v novembri s jesennou obdobou. Jeho celý názov znie Pohoda Indoor Camping Festival a uskutoční sa 25. a 26. novembra 2011.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.
31.8.2011 Tuto sobotu v Praze proběhne běžecký závod Nike Run Prague. Ptáte-li se, jakou to má souvislost s hudbou, odpověď je prostá. Vše totiž během odpoledne a večera završí koncertní afterparty v areálu Žlutých lázní.

1-10 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.