Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníV Šumperku příští týden proběhne další ročník bluesového festivalu Blues Alive

9.11.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Fanoušci blues se již příští týden dočkají tradičního mezinárodního festivalu Blues Alive, jehož šestnáctý ročník proběhne opět ve městě Šumperku na různých místech od 17. do 19. listopadu. Hlavní hvězdou programu je mladý americký kytarista Kenny Wayne Shepherd, někdejší člen koncertního projektu G3 Joea Satrianiho, jenž festival zahájí svým samostatným koncertem ve čtvrtek.

V pátek a sobotu dále vystoupí například legendární texaský kytarista Guitar Shorty, britská kapela zpěváka JoJo Burgesse Hookie Joint či africkou hudbu inspirované uskupení JuJu kytaristy Justina Adamse a Juldeha Camary, zpěváka a hráče na jednostrunné housle.

Festival nabídne kromě koncertů řady zahraničních umělců také několik českých jmen, z nichž jmenujme alespoň Please The Trees, United Cans Unlimited či mezinárodní projekt The Spermbankers, tvořený muzikanty z Česka, Finska a Nizozemí.

Lístky jsou k dostání na webových stránkách festivalu. Vstupenka na čtvrteční koncert Kennyho Wayna Shepherda stojí 490 Kč, na další dva dny pak 420 Kč (pátek), resp. 570 Kč (sobota). Za zvýhodněnou cenu 790 Kč je také možno zakoupit permanentku na pátek a sobotu dohromady.

Blues Alive, Šumperk – různá místa, 17. – 19. 11. 11
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/V-Sumperku-pristi-tyden-probehne-dalsi-rocnik-bluesoveho-festivalu-Blues-Alive~09~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.