Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: GIPSY.CZ

16.5.2012 Už tento pátek a sobotu se v areálu letního kina v Ústí nad Labem koná Miladafest. Na své si přijdou fanoušci různých žánrů, festival nabízí pro každého něco.
4.8.2011 V první části fotoreportu se obhlídneme za prvním dnem 19. ročníku festivalu Benátska noc. Uvidíte tak i Dream Theater, Lacuna Coil či In Extremo, ale i Iné Kafe, Olympic nebo Arakain.
9.5.2011 Do třetice všeho dobrého? Spíš do třetice všeho stejného. Nebo ještě jinak řečeno: ze stadia objevitelského se Radovan „Gipsy“ Banga & co. definitivně dostali do jaksi pouze udržovací fáze.
7.4.2011 Na deset zahraničních a přibližně stejný počet domácích kapel z programu chystaného osmého ročníku United Islands of Prague je odtajněno. Festival bude zahájen obligátní klubovou nocí a vyvrcholí na Střeleckém ostrově a v jeho okolí.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
10.8.2010 V sobotu 28. srpna 2010 můžete ve vysočanském parku Podviní zdarma procestovat téměř celý svět. Od 14 hodin se zde již pošesté koná festival Barevná devítka - Etnofest. Čekají vás vůně, chutě a melodie čtyř světadílů.
18.5.2010 Tradiční romskou hudbu, její moderní pojetí i nejrůznější žánrové fúze představí festival Khamoro, jehož dvanáctý ročník v naší metropoli vypukne v neděli a potrvá celý týden.
30.4.2010 Skupina Gipsy.cz se po delší době věnované převážně koncertování v zahraničí (mimo jiné Německo, Švýcarsko, Belgie, Rakousko) vrací zpět a to nejen na česká koncertní pódia pod hlavičkou jejich nové agentury Live Production...
29.7.2009 V příštím roce se nezapojovat, takové rozhodnutí v České televizi padlo po třech letech účasti v mezinárodní písničkové soutěži Eurovision Song Contest. Portálu aktualne.cz důvody objasnili programová ředitelka Kateřina Fričová a šéf zpravodajství Milan Fridrich.

1-10 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.