Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRádio Kiss 98 oslaví plnoletost s Michalem Davidem

27.9.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Pražské rádio Kiss 98 oslaví tuto sobotu, 2. října, své 18. výročí. Narozeninová párty proběhne v klubu Kostel sv. Michael u Staroměstského náměstí. V průběhu večera se představí hitmaker Michal David nebo vítěz soutěže Česko-Slovenské Superstar Martin Chodúr.

Je to přesně 18 let, co začalo vysílat jedno z nejvýraznějších českých rádií, Kiss 98. Během této dlouhé éry se v něm vystřídala řada výrazných osobností, např. Honza Musil, Martin Zounar, Šárka Kubelková, Aleš Háma, Slávek Boura a další. Dnes platí Kiss 98 za přední rozhlasovou stanici v české metropoli a tuto sobotu oslaví své 18. narozeniny.

Akce proběhne v sobotu 2. října v netradičních prostorách klubu Kostel sv. Michael, který se nachází v ulici Michalská, nedaleko Staroměstského náměstí. Během večera zde vystoupí hitmaker Michal David, který tak naváže na oslavný maraton svých padesátin a znovu připomene všechny své největší hity. Dále se představí hudební nováček s nepřehlédnutelným hlasem, vítěz historicky první Česko-Slovenské Superstar Martin Chodúr, jeho „stájový“ kolega Ben Cristovao, se svou Freak Show vystoupí Yemi A.D. a jeho taneční skupina JAD Dance Company. Přítomné dostane do varu i travesti show, diskotéka Martina Hájka a moderátorů Kiss 98.

Vstupenky si mohou zájemci koupit za symbolických 120,- Kč přímo v rádiu Kiss 98 v Říčanské ul. nebo za stejnou cenu na místě konání akce.
Kompletní informace najdete na www.kiss98.cz.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Radio-Kiss-98-oslavi-plnoletost-s-Michalem-Davidem~27~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.