Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MARTIN CHODÚR

22.3.2013 Vítěz televizní SuperStar Martin Chodúr dává zapomenout na mladistvé tápání v řadách skupiny Robson a přesvědčivě překonává i svou sólovou prvotinu Let's Celebrate.
5.3.2011 V plzeňském domě kultury Inwest byly včera večer vyhlášeny výsledky ankety Žebřík. V nejvíce kategoriích – celkem ve třech – zvítězil slovenský zpěvák a stříbrný finalista první řady Česko slovenské SuperStar Miro Šmajda.
19.2.2011 Po třech českých, třech slovenských a jedné společné sérii nachystaly televize Nova a Markíza další řadu SuperStar. První díl se na obrazovkách objeví už zítra ve 20 hodin, druhý pak ve stejném čase v pondělí.
27.9.2010 Pražské rádio Kiss 98 oslaví tuto sobotu, 2. října, své 18. výročí. Narozeninová párty proběhne v klubu Kostel sv. Michael u Staroměstského náměstí. V průběhu večera se představí hitmaker Michal David nebo vítěz soutěže Česko-Slovenské Superstar Martin Chodúr.
30.8.2010 Od pátku 3. do neděle 5. září budou v Havířově probíhat tradiční hornické slavnosti a ani letos nebude jejich hudební program ochuzen o vystoupení několika zahraničních headlinerů. Těmi hlavními budou švédští Europe.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
27.7.2010 Vycházející ostravská hvězdička tuzemské populární hudby to nemá lehké. Kdyby se Martin Chodúr rozkrájel, těžko se mu v nejbližší době podaří se zbavit nálepky vítěze Česko Slovenské SuperStar.
31.5.2010 Autorské písně (M. Chodúr, M. Šmajda), ale také písně z pera osvědčených hitmakerů (M. David, P. Habera, D. Hádl) jsou základem kompilace finalistů 1. Česko-Slovenské Superstar - Nové Hity 2010.
19.5.2010 Vítěz první Československé Superstar Martin Chodúr po dlouhých přípravách vydává své debutové studiové album „Let´s Celebrate“. Album vyjde 7. června 2010.
2.3.2010 Vítěz soutěže Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr začal pracovat na svém debutovém albu. Základy prvních písní se začaly natáčet pod vedením producenta Daniela Hádla, vedle něhož se na nahrávce budou podílet mimo jiné slovenští hudebníci Oskar Rozsa a Martin Valihora.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.