Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMartin Chodúr začal natáčet debutovou desku

2.3.2010 | Autor: redakce | sekce: novinky
Vítěz soutěže Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr začal pracovat na svém debutovém albu. Základy prvních písní se začaly natáčet pod vedením producenta Daniela Hádla, vedle něhož se na nahrávce budou podílet mimo jiné slovenští hudebníci Oskar Rozsa a Martin Valihora.

„Největším překvapením pro posluchače bude pravděpodobně to, že se bude jednat z převážné většiny o album autorské. Martin má už teď připravených dvacet písní, ke kterým si napsal sám hudbu i texty. A to jak v anglickém, ale i v českém jazyce,“ uvádí k chystané desce ve své tiskové zprávě vydavatelství Sony Music.

„Ještě nejsem definitivně rozhodnutý jaké procento písní na mém albu bude zabírat angličtina a jaké čeština. Angličtina je můj dlouholetý koníček. Na druhou stranu jsem si vědom předností svého rodného jazyka. Konečné rozhodnutí budu zvažovat až podle jednotlivých písní,“ doplňuje Chodúr.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Martin-Chodur-zacal-natacet-debutovou-desku~02~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.