Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPrague City Festival: Předprázdninovou nudu v Praze rozvíří nový festival se silnou zahraniční účastí

6.12.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Obří venkovní scénu a řadu indoorových pódií, nepřetržitý proud zahraničních umělců, zábavu až do rána a maximální komfort pro návštěvníky slibuje první ročník PRAGUE CITY FESTIVALU, který 23. června příštího roku promění holešovické Výstaviště v unikátní festivalovou zónu.

Zatímco všechny evropské metropole mají své festivaly, z nichž mnohé svojí reputací překročily hranice města i země, Praha v tomto ohledu pokulhává. „Tento stav chceme změnit a vytvořit příjemný, dobře zajištěný a progresivní mejdan za rozumnou cenu“ přibližuje záměr projektu Prague City Festival (www.cityfestival.cz) ředitel pořádající agentury Punx Not Dead Borek Jiřík, který v uplynulých letech přivezl do Prahy takové hudební veličiny jako Radiohead, Green Day, Faith No More, Massive Attack, Morrisseyho, Toma Waitse nebo ZZ Top.

Hlavní scéna bude umístěna na Bruselskou cestu, která, se právě díky koncertům kapel Radiohead a Green Day, stává mezinárodně populární destinací a pojme až 20 000 návštěvníků. Po jejím ukončení v pozdních hodinách se rozjede party v přilehlých prostorách, především pak v pravém křídle Průmyslového paláce, jež bude končit až nad ránem.

„Ačkoliv něco takového pochopitelně nelze vybudovat „přes noc“, už při přípravě prvního ročníku se snažíme o maximálně zajímavý line-up, který bude atraktivní jak pro české publikum, tak pro zahraniční turisty, o jejichž účast budeme aktivně usilovat“ dodává Jiřík.

Seznam účinkujících, včetně hlavních hvězd, bude nyní zveřejňován postupně po dobu následujících dvou měsíců. Se zahájením předprodejů ale pořadatelé nabízejí první ochutnávku z multižánrového programu. A sice newyorské gypsy-punkery GOGOL BORDELLO, jejichž poslední koncert v Pražské Incheba Aréně byl beznadějně vyprodán a jednu z nejlepších živých show současnosti v podání welšské reggae-metalové skupiny SKINDRED.

Vstupenky budou od zítra exkluzivně k dostání v síti Ticketpro. Prvních 500 lístků bude možné zakoupit za pouhých 590,- Kč a následně se cena zvedne na 790,- Kč.

Prague City Festival, Praha - Výstaviště, 23. 6. 11
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Prague-City-Festival-Predprazdninovou-nudu-v-Praze-rozviri-novy-festival-se-silnou-zahranicni-ucasti~06~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.