Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SKINDRED

10.8.2014 Již šestým rokem se letos bude konat u našich jižních sousedů v městečku Sankt Pölten Frequency Festival a opět se zde představí kapely, které u nás pohromadě na jednom místě jen tak neuvidíme. Z tohoto důvodu bere Green Park útokem stále větší množství českých fanoušků.
24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
31.1.2012 Své první hosty odtajňuje také Sázavafest, který se stejně jako v letošním roce uskuteční v Benešově. Dvanáctý ročník festivalu bude probíhat od 2. do 5. srpna.
5.7.2011 Ambice premiérového ročníku Prague City Festivalu udělat z Prahy festivalovou metropoli byly více než smělé, obzvlášť po odřeknutí hlavních hvězd Blink 182, kdy šly akcie festivalu rapidně ke dnu.
26.6.2011 Po první části fotoreportu z 1. ročníku Prague City Festivalu pokračujeme druhou, která mapuje vystoupení jak headlinujících 30 Seconds to Mars a The Hives, tak i Skindred a House of Pain.
25.1.2011 Zajímavé obrysy dostává line-up nového jednodenního Prague City Festivalu, jehož debutní ročník proběhne 23. června v areálu pražského Výstaviště. Nejčerstvějšími přírůstky v line-upu jsou nu-raveoví Hadouken! a punk-rockeři The Gaslight Anthem.
6.12.2010 V Praze se zkraje nadcházející festivalové sezóny uskuteční nový hudební open air festival. Prague City Festival, jak zní jeho název, bude jednodenní, uskuteční se na Bruselské cestě v areálu holešovického Výstaviště a nabídne rovněž zahraniční kapely.
6.12.2010 Obří venkovní scénu a řadu indoorových pódií, nepřetržitý proud zahraničních umělců, zábavu až do rána a maximální komfort pro návštěvníky slibuje první ročník...

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.