Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Royal Blood
Již šestým rokem se letos bude konat u našich jižních sousedů v městečku Sankt Pölten Frequency Festival a opět se zde představí kapely, které u nás pohromadě na jednom místě jen tak neuvidíme. Z tohoto důvodu bere Green Park útokem stále větší množství českých fanoušků.
celý článek

Martin Hrdlička

 

Komentáře

celkový počet: 2

Ehh  wtf
ato  Re: wtf

     
 
 
&;
wtf | Ehh | 12.8.2014 |
co to je za šílenství, psát " Vezměte psychedelii The White Stripes a syrovost The Black Keys a dostanete výsledek ve formě Royal Blood"

- jak sprosté/provokativně laciné je toto psát po whiteově "kauze" s karen elson, kde se jednozačně ukázalo, jaký mají oba zmínění interpreti vztah?
- jak lze považovat psychedelii za něco příznačného pro the white stripes?
- jak lze o popu the black keys mluvit jako "syrovém" v tomto poměru?
- jakou má informační hodnotu, že brighton prý údajně možná vysílá nějaká zajímavá jména? jaká, to je v obecném povědomí?
- a jaký "trend"?? to je plácnutí do moře! dvoučlenných kapel je snad stejně jako tří, čtyř, pěti, ...

dál raději nečtu, tahle informační a obsahová prázdnota mě vyčerpala.
Re: wtf | ato | 12.8.2014 |
Dobrý den, děkuji za názor, takže:
1) nějak mi uniká souvislost Whitea osobního života a z jakého důvodu by to mělo být provokativní, laciné nebo sprosté
2)možná nepovažujete tvorbu The White Stripes za určitým způsobem psychedelickou a The Black Keys za pop, ale to je váš subjektivní názor a každý máme právo na svůj názor a nemám potřebu vám ho vyvracet
3) Brighton jako dějiště The Great Escape festivalu a rodiště již etablovaných kapel jako např. The Kooks nebo Architects
4) větší počet dvoučlenných kapel, které se dostávají do širšího povědomí veřejnosti více než dříve. opět můj názor, nesouhlasíte, neberu vám to.
Přeji pěkný den.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.