Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PRAGUE CITY FESTIVAL 2011

26.6.2011 Po první části fotoreportu z 1. ročníku Prague City Festivalu pokračujeme druhou, která mapuje vystoupení jak headlinujících 30 Seconds to Mars a The Hives, tak i Skindred a House of Pain.
25.6.2011 Ve čtvrtek 23. června se na pražském Výstavišti konal první ročník Prague City Festivalu, který si bere za cíl učinit z Prahy festivalovou metropoli. Přestože hlavní tahák v podobě Blink-182 přesunul tour na příští rok, skýtal program mnoho zajímavých jmen.
22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
15.6.2011 Už za necelých čtrnáct dní se otevřou brány holešovického Výstaviště, které bude 23. června hostit první ročník Prague City Festivalu. Návštěvníci se mohou těšit na hollywoodskou hvězdu Jareda Leto a jeho 30 Seconds to Mars, švédské rockery The Hives...
18.4.2011 Blink-182 přesouvají letošní evropské turné, které měli zahájit 18.června na německém festivalu Hurricane, na příští rok. Mark, Tom a Travis k tomu říkají...
18.4.2011 Američtí punk-rockeři Blink 182 zrušili své evropské turné, během kterého se mimo jiné měli v české premiéře představit jako headlineři prvního ročníku Prague City Festivalu. Uvolněné místo v line-upu festivalu zaujme populární švédská kytarovka The Hives.
11.4.2011 Tom DeLonge má před sebou náročný rok. Plánuje totiž vydání nového alba nejen s domovskými Blink 182, ale novinkové nahrávky se dočká také jeho bokovka Angels & Airwaves. Připočtěte k tomu koncertování, které se nevyhne ani České republice a máte jasnou představu, jak náročné měsíce jej čekají.
7.4.2011 Debutní ročník Prague City Festivalu se rozšiřuje o doprovodnou akci, kde si na své přijdou fanoušci hip-hopu. S podtitulem The Night of Indypendence proběhne den po hlavním programu v pražské Meet Factory.
23.3.2011 Mahala Rai Banda, která zahájí 13. května v pražském KC Vltavská novou koncertní sérii Balkan Beats Party Praha, představuje v podstatě svého druhu superskupinu balkánské hudby...
19.2.2011 Pokud moc neholdujete letním festivalům nebo naopak toužíte po týden trvající hudební smršti a zároveň jste fanoušky Underwold, máme pro vás dobrou zprávu. Britské elektronické duo totiž ve středu 6. července zavítá do pražského SaSaZu.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.