Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PRAGUE CITY FESTIVAL

27.6.2012 V pátek Blink 182, v sobotu New Order. Tak měl vypadat druhý Prague City Festival, který se měl uskutečnit tento víkend na pražském Výstavišti. Před necelými dvěma týdny mnohé hudební fanoušky zklamal, když byl z finančních důvodů zrušen.
15.6.2012 Druhý ročník Prague City Festivalu, na němž se měla představit světová jména jako Blink-182, Hadouken, White Lies, Lostprophets či Simple Plan se letos neuskuteční.
4.6.2012 Konec června se blíží a s ním i druhý ročník Prague City Festivalu. Ten už zná svůj kompletní lineup. Jako poslední ho obohatili Angličané White Lies a americká formace What Now.
14.2.2012 Pop-punkovou partu Prague City Festivalu, v jejímž v čele stojí Blink 182 a Lostprophets, rozšiřují další dvě kapely, jež by mohlyfanoušky tohoto hudebního ražení potěšit.
30.1.2012 Velkou informační nálož si na dnešek připravili pořadatelé Prague City Festivalu. První zprávou je, že se akce nakonec rozšíří na dva dny a vedle 29. bude probíhat i 30. června, druhou je na deset jmen vystupujících včetně druhého hlavního headlinera.
5.7.2011 Ambice premiérového ročníku Prague City Festivalu udělat z Prahy festivalovou metropoli byly více než smělé, obzvlášť po odřeknutí hlavních hvězd Blink 182, kdy šly akcie festivalu rapidně ke dnu.
26.6.2011 Po první části fotoreportu z 1. ročníku Prague City Festivalu pokračujeme druhou, která mapuje vystoupení jak headlinujících 30 Seconds to Mars a The Hives, tak i Skindred a House of Pain.
25.6.2011 Ve čtvrtek 23. června se na pražském Výstavišti konal první ročník Prague City Festivalu, který si bere za cíl učinit z Prahy festivalovou metropoli. Přestože hlavní tahák v podobě Blink-182 přesunul tour na příští rok, skýtal program mnoho zajímavých jmen.
22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
18.4.2011 Američtí punk-rockeři Blink 182 zrušili své evropské turné, během kterého se mimo jiné měli v české premiéře představit jako headlineři prvního ročníku Prague City Festivalu. Uvolněné místo v line-upu festivalu zaujme populární švédská kytarovka The Hives.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.