Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST BATTLE 2009

2.7.2009 Z šestice finalistů pátého ročníku hudební soutěže O2 Sázavafest Battle vzešly vítězně kapely Kulturní úderka a Agave 9. Ty získaly nejvíce hlasů od návštěvníků finálového klání, které se uskutečnilo v sobotu 27. června na Konopišti.
2.7.2009 Letošní O2 Sázavafest odtajnil kompletní line-up. Celému festivalu začínajícímu ve čtvrtek 30. července bude předcházet warm up day, který letos proběhne na zvláštní produkci Kácovské léto v areálu místního zámku. Scéna bude přístupná za dobrovolné vstupné už od středy.
18.6.2009 Pokud jste naše stránky v uplynulých týdnech a měsících sledovali, určitě vám neunikla talentová soutěž kapel Sázavafest Battle. Našli jsme pro vás šestici hudební nadějí a teď vyhlašujeme pro změnu soutěž pro vás, čtenáře. Získat v ní můžete volné vstupy na stejnojmenný festival.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.
9.3.2009 Neúprosně se blíží uzávěrka pro přihlášky do letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle, která je určena všem talentovaným kapelám i sólistům napříč žánrovým spektrem, jenž by se chtěli představit festivalovému publiku. Zájemci mají šanci poslední týden - do neděle 15. března.
13.2.2009 Hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest dávají šanci všem mladým hudebním talentům získat nové fanoušky. Společnými silami přináší pátý ročník soutěže Sázavafest Battle, díky níž se začínající kapely budou moci v létě představit festivalovému publiku.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.