Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíChcete si zahrát na Sázavafestu? Máte poslední týden na přihlášení do talentové soutěže

9.3.2009 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Neúprosně se blíží uzávěrka pro přihlášky do letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle, která je určena všem talentovaným kapelám i sólistům napříč žánrovým spektrem, jenž by se chtěli představit festivalovému publiku. Zájemci mají šanci poslední týden - do neděle 15. března.

Podmínkou je vytvořená profilová prezentace na portálu Muzikus.cz a vystavení hudebních mp3 nahrávek. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit. Soutěž není omezena národnostně ani počtem natočených desek, podmínkou je ovšem autorská tvorba.

Přihlášené nahrávky zhodnotí porota a vybere šestici semifinalistů, která se utká v červnových semifinálových kolech o přízeň hudebních fanoušků. Kdo uspěje, získá hrací čas na letním O2 Sázavafestu, který bude probíhat od 30. července do 2. srpna v Kácově.

Více informací o pravidlech soutěže a mp3 přihlášených kapel naleznete na stránce sazavafest.muzikus.cz.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Chcete-si-zahrat-na-Sazavafestu-Mate-posledni-tyden-na-prihlaseni-do-talentove-souteze~09~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.