Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíE-Muzikus - časopis Muzikus v elektronické verzi

11.11.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Časopis Muzikus nově vychází i v elektronické verzi. Zakoupit si ji mohou registrovaní uživatelé portálu Muzikus.cz prostřednictvím našeho e-shopu.

K dispozici je vždy aktuální číslo a cenově zvýhodněné předplatné na 6 nebo 12 měsíců.

Uživatelé se zakoupeným elektronickým vydáním časopisu automaticky získávají také přístup do průběžně se rozrůstajícího archivu časopisu Muzikus, který bude brzy kompletní od historicky prvního čisla.

Kdo má přístup k elektronickému vydání?

* neregistrovaný uživatel má k dispozici vždy jedno ukázkové číslo zdarma

* registrovaný přihlášený uživatel bez zakoupeného elektronického vydání časopisu má zdarma přístup k jednomu číslu z každého ročníku

* registrovaný přihlášený uživatel se zakoupeným elektronickým vydáním časopisu má přístup ke kompletnímu dosud zpacovanému archivu do doby, než vyjde další aktuální číslo.Při pravidelném kupování aktuálních čísel nebo zakoupením předplatného časopisu budete tak mít neustálý přístup do průběžně doplňovaného archivu.

Aktuální číslo časopisu v elektronické podobě stojí 44 Kč, předplatné na šest měsíců 220 Kč (získáváte tedy 1 číslo zdarma) a předplatné na dvanáct měsíců 396 Kč (získáváte tedy 3 čísla zdarma).
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/E-Muzikus-Casopis-Muzikus-v-elektronicke-verzi~11~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 4

PETRASMUSIC  e vydání
Láďa, muzikus.cz  Re: e vydání
redakce  Re: Re: e vydání
popcore  Re: Re: Re: e vydání

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.