Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíMuzikus spolupracuje s časopisem Rock+, elektronické vydání najdete na našich stránkách

6.12.2011 | Autoři: Jaromír Merhaut, Petr Nožička | sekce: o nás
Muzikus připravil pro rockery malý bonus. Dohodl se s vydavateli hudebního elektronického časopisu Rock+ na spolupráci. Ukázková čísla Rock+ budou zdarma k dispozici na našich stránkách. Nová čísla Rock+ 2012, a všechna starší, budou zpřístupněna předplatitelům. Detaily připravujeme, technické i abonentní podmínky budou obdobné jako u elektronické verze časopisu Muzikus.

Rock+ je zaměřen na starší a pokročilé rockery, tomu je podřízen obsah i forma. V každém čísle o rozsahu až 250 stran najdou čtenáři velký profilový článek, reporty z koncertů, recenze zajímavých novinek, vzpomínky na výroční LP, tipy na zajímavé knížky i reedice, něco pro audiofily a pamětníky, plus několik encyklopedických hesel méně známých a pozapomenutých interpretů. V týmu jsou zkušení publicisté, letití fanoušci a encyklopedisté, i mladí tvořiví psavci. Více napoví ukázková čísla.

Pilotní číslo Rock+ vyšlo na konci roku 2009. Do konce roku 2011 bylo vydáno dalších deset čísel a jedna kniha: Art Rock Book. Pro rok 2012 plánujeme 6 dvojčísel magazínu Rock+ a 20 zpravodajských bulletinů připravených z informací na www.rockplus.cz. Postupně budeme pro naše čtenáře přidávat různé zajímavé bonusy, i ve spolupráci s vydavatelstvím Muzikus.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Muzikus-spolupracuje-s-casopisem-Rock-elektronicke-vydani-najdete-na-nasich-strankach~06~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.