Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíO vítězích třetího ročníku soutěže Šance Muzikus je rozhodnuto

10.6.2012 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Soutěž Šance Muzikus byla v letošním roce omezena nejen na autorskou tvorbu, ale také na zpěv v českém či slovenském jazyce. I přesto se přihlásilo celkem 272 kapel majících chuť si zahrát na festivalech Rock for People, Sázavafest a Open air Musicfest Přeštěnice. Nakonec uspěly skupiny Epy de Mye, Wadda, Divná párty, K2 a Okrej.

Porota tak rozhodla na základě živé prezentace na finálovém koncertě, který proběhl 5. června v pražském Music City Clubu. Dalšími úspěšnými, které do Music City katapultoval součet hlasů poroty a fanoušků v prvním kole, byli Alibababand, Last Time, UnderGaters a díky přímému postupu do finále ze soutěže Zkušebna také Emotional Crime. Finále se naopak nezúčastnili postupující Curlies a Sníh na schodišti.

Kdo a kde?

Epy de Mye zahraje na festivalu Open air Musicfest Přeštěnice
Waddazahraje na festivalu Rock for People
Divná párty zahraje na festivalech Open air Musicfest Přeštěnice a Sázavafest
K2zahrají na festivalech Rock for People a Sázavafest
Okrejzahraje na festivalech Rock for People a Sázavafest

Kapely, které se zúčastnily finále a nepostoupily na některý z festivalů, získávají od Music City věcnou cenu. Všichni finalisté navíc získávají půlroční předplatné e-Muzikusu.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/O-vitezich-tretiho-rocniku-souteze-Sance-Muzikus-je-rozhodnuto~10~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.