Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíKapely, nezapomeňte: Díky Muzikusu si můžete zahrát na festivalech!

28.4.2012 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Máte kapelu a je pro vás složité zahrát si na festivalu? Pak vám připomínáme důležitou věc. V těchto dnech přináší portál Muzikus.cz všem registrovaným kapelám možnost přihlásit se do soutěží Šance Muzikus a Sázavafest Battle.

Nejúspěšnější získají možnost představit se na partnerských festivalech Sázavafest, Rock for People nebo Open Air Musicfest Přeštěnice.Sázavafest Battle

Na soutěži Sázavafest Battle se letos Muzikus podílí již posedmé. Jak název napovídá, hraje se o hrací časy na Sázavafestu, který proběhne o prvním srpnovém víkendu. Už nyní je přihlášen nejvyšší počet kapel v historii soutěže, na přihlášení však máte ještě týden - do neděle 6. května.

Následně porota vybere 15 kapel, z nichž dvě rovnou získají možnost vystoupit na festivalu a ostatní se utkají o přízeň fanoušků v internetovém hlasování. Odtud pak vzejdou další dva vítězové.
Šance Muzikus

Soutěž Šance Muzikus letos organizujeme potřetí. Abychom dali větší prostor domácím jazykem zpívajícím kapelám, letos je Šance omezena pouze na kapely prezentující se s češtinou a slovenštionou. Hraje se o sloty na festivalech Rock for People, Sázavafest a letos poprvé i Open Air Musicfest Přeštěnice.

Čas na přihlášení máte až do 18. května, ale čím dříve tak učiníte, tím větší šanci na úspěch budete mít. Už v sobotu 5. května totiž bude zahájeno fanouškovské hlasování, které bude mít stejnou váhu jako hlasování poroty a z něhož vzejdou finalisté, které pozveme na společný koncert do pražského Music City. Na základě živého vystoupení porota rozdělí mezi kapely 8 hracích časů.Jak se přihlásit?

Předpokladem je uživatelská registrace na Muzikus.cz, vytvořený profil kapely a vystavení mp3. V menu po přihlášení do systému pak vyberete odkaz “soutěže kapel” a do vybraných soutěží se přihlásíte.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Kapely-nezapomente-Diky-Muzikusu-si-muzete-zahrat-na-festivalech~28~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.