Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíSpuštěno fanouškovské hlasování v soutěži Šance Muzikus

1.6.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás

Celkem 293 kapel se přihlásilo do soutěže Šance Muzikus, která nabízí možnost vystoupení TalentJamstage festivalu Rock for People a Jamstage Sázavafestu. Ve druhé fázi, která právě nastala, jde o výběr šesti finalistů, kteří se na společném koncertě utkají o festivalové hrací časy.

Rozhoduje jak porota, tak fanoušci. Každý z registrovaných uživatelů portálu Muzikus.cz má k dispozici 10 hlasů, které může do 8. června dle svého uvážení rozdělit mezi přihlášené kapely, přičemž jedné kapele může přidělit maximálně 3 hlasy. Mezi deset kapel s nejvyšším počtem fanouškovských hlasů a stejný počet kapel s nejvyšším počtem hlasů od poroty budou rozděleny konečné body (v obou případech 10 bodů za první místo až 1 bod za 10. místo) a šest neúspěšnějších bude přizváno na finálový koncert, který proběhne 13. června v pražském Music City.

Více informací, přehled přihlášených kapel a hlasování najdete na stránce sance.muzikus.cz.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Spusteno-fanouskovske-hlasovani-v-soutezi-Sance-Muzikus~01~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 6

butterflykiss  Vote Butterfly Kiss:)))
tosch  Eyes Cream
tosch  volte EYES CREAM...
butterflykiss  nene, volte butterfly kiss:)) jsme nu-crossover:))
orct  Liwid
miroslava  Jaska že Liwid

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.