Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíElektronické vydání časopisu Harmonie

9.12.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
Dobrou zprávu teď máme hlavně pro ty z vás, kteří mají rádi klasickou hudbu, jazz a nebo world music. Po Muzikusu je nyní v elektronické podobě k dostání také druhý z našich časopisů, Harmonie.

Pravidla jsou u obou časopisů stejná. Zakoupit si můžete vždy buď jednotlivé číslo či cenově zvýhodněné předplatné na 6 nebo 12 měsíců. Kromě aktuálního čísla tím získáte rovněž volný přístup k celému dosud zdigitalizovanému archivu*, který se průběžně rozrůstá.

Všichni návštěvníci stránek mají zdarma přístup k jednomu ukázkovému číslu, registrovaní a přihlášení uživatelé pak k jednomu číslu z každého ročníku.

Elektronické vydání Harmonie je v prodeji prostřednictvím našeho e-shopu. Jednotlivé číslo e-Harmonie stojí 32 Kč, půlroční předplatné 160 Kč a roční předplatné 300 Kč.


* Přístup do archivu platí vždy do doby, než vyjde další číslo časopisu, resp. do vypršení předplatného. K číslům, která si zakoupíte (ať už jednotlivě, nebo v rámci předplatného), máte samozřejmě přístup neomezený.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Elektronicke-vydani-casopisu-Harmonie~09~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.