Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSwordfishtrombones pokřtí svůj Aftertaste na brněnské Flédě

16.9.2011 | Autor: David Novotný | sekce: novinky

VIDEO: Swordfishtrombones- Dandy


Na samotném konci léta, 21.září, pokřtí na brněnské Flédě svou čtvrtou desku označenou rozpolceností a patosem s příchutí devadesátých let své existence brněnská kapela Swordfishtrombones.

Můžete se těšit na každou píseň z alba Aftertaste, které kapela zahraje a těší se, jak jejich studiová práce ve vedení s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem, bude fungovat naživo.

Tracklist:

Compass
Monorail
All But Unseen Beauty
Skeleton Key
Anoraks
Clocks Go Forward Tonight
Dandy
Bulldozer
I'm Alert

Jako host večera se představí kapela holdující expresivní psychedelii, která se sama charakterizuje živým, dřevitým zvukem kontrabassu, pianem, nebo zvukem starých lubových kytar v čele s amsterdamskou zpěvačkou Wotienke.

Vstupenky jsou v prodeji v Domu pánů z Lipé, v Brněnském kulturním centru, v Indies, na Flédě v Brně a v síti Ticketportal za 140 kč.

Swordfishtrombones + Wotienke, Brno - Fléda, 21. 9. 11


Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Swordfishtrombones-pokrti-svujAftertaste-na-brnenskeFlede~16~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.