Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPublic Image Ltd. vydávají po dvaceti letech nové album

18.2.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
Stěžujete si, že váš oblíbený interpret už dlouho nevydal novou desku? Nezoufejte si. Příznivci Public Image Ltd. čekají na nové album už dvacet let. Letos by se nicméně konečně mohli dočkat, a to nejpozději v červnu tohoto roku. Skupina kolem Johna Lydona to oznámila na svých internetových stránkách.

Poslední nahrávkou Public Image Ltd. je album That What Is Not, které vyšlo v roce 1992. O tom, že je v přípravě novinkové album jsme vás informovali už loni, nyní se zdá, že jeho vydání nabývá konečně reálných obrysů.

Public Image Ltd. zároveň představili nový materiál naživo, když vystoupili v BBC 6 Music se skladbou One Drop, jak informoval server As Slicing Up Eyeballs. Záznam z vystoupení si můžete poslechnout níže.

Singl One Drop by měl vyjít v rámci Record Store Day 21. dubna pouze na vinylu. Na prozatím nepojmenovaném albu by ho následně mělo doplnit dalších jedenáct položek. Datum vydání je předběžně stanoveno na duben až červen tohoto roku. O dalším vývoji vás samozřejmě budeme informovat.

Public Image Ltd. založil John Lydon po rozpadu domovských Sex Pistols, mezi lety 1992 až 2009 si skupina odbyla sedmnáctiletou pauzu. Public Image Ltd. po reunionu zavítali také do České republiky, když zahráli na loňském ročníku Colours of Ostrava.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Public-Image-Ltd-vydavaji-po-dvaceti-letech-nove-album~18~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.