Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SEX PISTOLS

1.6.2012 John Lydon je majster comebackov, pretože dokázal okúsiť viac pólov. Hranie kvôli finančnému zabezpečeniu budúcnosti so Sex Pistols, no i obnovenie jeho srdcovej kapely Public Image Ltd. Tá koncom mája vydala po dvadsiatich rokoch album This Is PiL.
10.5.2012 O úmrtí ve své době jedenadvacetiletého Sida Viciouse toho bylo napsáno mnoho, fanouškům punkové klasiky snad není třeba fakta opakovat. Právě dnes by ale původní baskytarista Sex Pistols oslavil pětapadesátiny...
18.2.2012 Stěžujete si, že váš oblíbený interpret už dlouho nevydal novou desku? Nezoufejte si. Příznivci Public Image Ltd. čekají na nové album už dvacet let. Letos by se nicméně konečně mohli dočkat, a to nejpozději v červnu tohoto roku.
4.7.2011 Projekt Public Image Ltd. speváka Sex Pistols Johna Lydona, ktorý tento víkend zahrá i na trenčianskom festivale Pohoda pracuje na novom albume. Prípadná novinka by bola prvou nahrávkou od platne That What Is Not z roku 1992.
19.3.2011 Účast kapely Public Image Ltd. už před časem oznámil trenčínský festival Bažant Pohoda. Kromě něj však nakonec koncertní plán kapely zasáhne rovněž moravskoslezskou metropoli, kde se o týden později britští post-punkeři představí na Colours of Ostrava.
12.12.2010 S další zprávou se vracíme na Slovensko. Trenčínský festival Bažant Pohoda, který bude na tamním letišti probíhat od 7. do 9. července, pokračuje v postupném zveřejňování kapel a zároveň spouští prodej jízdenek na tradiční posilové vlaky a autobusy.
9.4.2010 Malcolm McLaren, niekdajší manažér punkových Sex Pistols, včera prehral na klinike vo Švajčiarsk svoj boj s rakovinou. Šesťdesiatštyri ročný McLaren strávil posledné roky života so svojou priateľkou Young Kim medzi Parížom a New Yorkom,
17.3.2009 Stěžejní hudební bod pro Viléma Čoka je již několik let jeho kapela Bypass, se kterou nedávno vydal novou desku s názvem Černoška s obrovskejma kozama. S Bypassem Čok hraje trošku jinou muziku...
24.11.2008 Slovenští Horkýže slíže napsali ve spolupráci se svým dlouholetým kamarádem Danielem Steel Kvasnicou knihu Smaragdové oči. Na pultech knihkupectví by se měla objevit 10. prosince.
19.9.2008 A po čase opět něco málo osvěžujícího bulváru. Sex Pistols se při svém comebacku netajili, že se na turné vracejí kvůli penězům. Kdo by ale čekal, že se jedna z někdejších kultovních postav punkového hnutí dokonce zaprodá reklamě?

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.