Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PUBLIC IMAGE LTD

1.6.2012 John Lydon je majster comebackov, pretože dokázal okúsiť viac pólov. Hranie kvôli finančnému zabezpečeniu budúcnosti so Sex Pistols, no i obnovenie jeho srdcovej kapely Public Image Ltd. Tá koncom mája vydala po dvadsiatich rokoch album This Is PiL.
23.5.2012 Public Image Ltd., projekt Johna Lydona zo Sex Pistols, ktorý pred pár rokmi ožil z takmer dvojdekádovej hibernácie, vydá svoju comebackovú novnku This Is PiL 22. mája.
18.2.2012 Stěžujete si, že váš oblíbený interpret už dlouho nevydal novou desku? Nezoufejte si. Příznivci Public Image Ltd. čekají na nové album už dvacet let. Letos by se nicméně konečně mohli dočkat, a to nejpozději v červnu tohoto roku.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
10.8.2011 OFF Festival se pomalými kroky posouvá a postupně na sebe nabaluje jak čím dál tím věhlasnější jména, tak i vyšší návštěvnost. Mogwai, Primal Scream, Public Image Ltd., Low či Destroyer, to je jen stručný zlomek letošních účinkujících.
22.7.2011 Kulaté jubileum Colours of Ostrava se podařilo oslavit důstojným způsobem. Diváci vytvořili výbornou atmosféru, s počasím to vyšlo téměř na jedničku a řada skvělých hudebních zážitků převážila tu hrstku méně zajímavých.
22.7.2011 První díl fotoreportáže z největšího tuzemského world music festivalu pokrývá první a většinu druhého dne. Těšit se můžete například na Santigold, Public Image Ltd., Brendana Perryho či Blackfield.
19.7.2011 Třetí a poslední částí uzavíráme fotoreportáž z letošní Bažant Pohody. Public Image Ltd., M.I.A., Beirut, Portishead, Esben and The Witch - například tito vystupovali v rámci závěrečného dne festivalu a my se už těšíme, co nám Pohoda přinese přístí rok.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
4.7.2011 Projekt Public Image Ltd. speváka Sex Pistols Johna Lydona, ktorý tento víkend zahrá i na trenčianskom festivale Pohoda pracuje na novom albume. Prípadná novinka by bola prvou nahrávkou od platne That What Is Not z roku 1992.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.