Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JOHN LYDON

1.6.2012 John Lydon je majster comebackov, pretože dokázal okúsiť viac pólov. Hranie kvôli finančnému zabezpečeniu budúcnosti so Sex Pistols, no i obnovenie jeho srdcovej kapely Public Image Ltd. Tá koncom mája vydala po dvadsiatich rokoch album This Is PiL.
23.5.2012 Public Image Ltd., projekt Johna Lydona zo Sex Pistols, ktorý pred pár rokmi ožil z takmer dvojdekádovej hibernácie, vydá svoju comebackovú novnku This Is PiL 22. mája.
18.2.2012 Stěžujete si, že váš oblíbený interpret už dlouho nevydal novou desku? Nezoufejte si. Příznivci Public Image Ltd. čekají na nové album už dvacet let. Letos by se nicméně konečně mohli dočkat, a to nejpozději v červnu tohoto roku.
22.7.2011 Kulaté jubileum Colours of Ostrava se podařilo oslavit důstojným způsobem. Diváci vytvořili výbornou atmosféru, s počasím to vyšlo téměř na jedničku a řada skvělých hudebních zážitků převážila tu hrstku méně zajímavých.
4.7.2011 Projekt Public Image Ltd. speváka Sex Pistols Johna Lydona, ktorý tento víkend zahrá i na trenčianskom festivale Pohoda pracuje na novom albume. Prípadná novinka by bola prvou nahrávkou od platne That What Is Not z roku 1992.
19.3.2011 Účast kapely Public Image Ltd. už před časem oznámil trenčínský festival Bažant Pohoda. Kromě něj však nakonec koncertní plán kapely zasáhne rovněž moravskoslezskou metropoli, kde se o týden později britští post-punkeři představí na Colours of Ostrava.
12.12.2010 S další zprávou se vracíme na Slovensko. Trenčínský festival Bažant Pohoda, který bude na tamním letišti probíhat od 7. do 9. července, pokračuje v postupném zveřejňování kapel a zároveň spouští prodej jízdenek na tradiční posilové vlaky a autobusy.
19.9.2008 A po čase opět něco málo osvěžujícího bulváru. Sex Pistols se při svém comebacku netajili, že se na turné vracejí kvůli penězům. Kdo by ale čekal, že se jedna z někdejších kultovních postav punkového hnutí dokonce zaprodá reklamě?
10.10.2003 Společně s režisérkou Penelope Spheeris (Wayne's World, Senseless) pracuje John Lydon, zpěvák Sex Pistols, na filmové adaptaci jeho autobiografie 'Rotten: No Irish, No Blacks, No...
21.10.2002 John Lydon, zpěvák Sex Pistols, bude mít 2. listopadu v osm večer na BBC (Radio 2) jednorázový pořad věnovaný Alice Cooperovi nazvaný 'Billion Dollar Baby: The Alice Cooper Story'. A to jakožto...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.