Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKing George dětem malým i velkým

26.3.2004 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky

Ve Švédsku usazený americký bluesman KING GEORGE a jeho česko-slovenský band dnes vyrážejí na turné, které vyvrcholí 2. dubna v pražské Akropoli. Celá akce probíhá ve spolupráci s občanským sdružením "Múzy Dětem" a večerní koncerty více či méně navazují na denní vystoupení v dětských domovech.
Kytarista a zpěvák King George (souputník a spoluhráč Jimi Hendrixe, Raye Charlese a mnohých dalších, vlastním jménem George Clemmons) je u nás už poněkolikáté a stejně jako minule s ním hrají Jaroslav Svítek (el., midi a steel kytara, pila, fujara), Jozef Láska (baskytara a kontrabas) a  Petr Zimák (bicí). Poprvé bude kapela na tomto turné rozšířena o dechovou sekci, kterou tvoří Zdeněk Šak (trubka), Luboš Fryc (trombón) a Jaroslav Vacík (tenorsax), na koncertech v Bratislavě se přidá ještě klávesista Richard Salay.

 

Plán turné je následující:

26/03 DD Budkov / Jihlava (U Rytířů)
27/03 DD Budkov / Jihlava (bude upřesněno)
28/03 DD Telč / Bratislava (Budha Bar)
29/03 Bratislava (bude upřesněno)
30/03 Valašské Meziříčí (M-Club)
31/03 DD Liberec / Liberec (Experimentální studio) + Rockotéka Jiřího Černého
01/04 Slaný (klub Lokalita - Alien Bar)
02/04 Praha (Palác Akropolis) zač. v 15:00, konec cca. ve 23:00 - koncert k 1. výročí vzniku OZ "Múzy Dětem" - "Den pro odložené životy" 


Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/King-George-detem-malym-i-velkym~26~brezen~2004/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.