Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníBritská blues-rocková legenda přijíždí do Prahy s novým albem

25.11.2004 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky

Poslední listopadové pokračování série Bluenight je možno nazvat setkáním legend. V neděli 28.11. vystoupí v pražském Lucerna Music Baru britská blues-rocková kapela Ten Years After, která se proslavila už v roce 1969 na světoznámém festivalu ve Woodstocku. Skupina si jako náhradu za původního frontmana, kytaristu a zpěváka Alvina Lee našla nového talentovaného hudebníka Joea Gooche, se kterým již vystoupila vloni v pražském klubu Vagon. Mladý a charismatický kytarista přinesl do Ten Years After novou energii a přidal skvělý zpěv. Kapela letos přichází s novým autorským albem Now, na kterém se Joe i ostatní muzikanti již podíleli společně. Spíše než nějakou vzpomínkou je album současným agresivním a tvrdým rockovým snímkem, ale budou z něj nadšeni nejen příznivci rockové hudby. Kapela si stále zachovává svůj osobitý blues-rockový styl, díky kterému má po celém světě miliony fanoušků.

Další, v tomto případě českou legendou, která se v rámci koncertu představí, je obnovený Blue Effect kytaristy Radima Hladíka. Moravský blues-rock budou zastupovat Staří Psi, kteří se již představili v rámci festivalů Blues v lese a Summer City Island.          

 

Více informací o všech koncertech série Prague International BLUENIGHT najdete na adresách www.blues.cz , www.joesgarage.cz a www.rock-jazz.cz .

                                      
                           (zpracováno dle tiskové zprávy pořadatele)


Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Britska-bluesrockova-legenda-prijizdi-do-Prahy-s-novym-albem~25~listopad~2004/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.