Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníBlue Effect, Praha, 25. únor 06

2.3.2006 | Autor: Jan Konopiský | sekce: živě

 fotogalerie
Plný Vagon muziky byl k mání dne 25.2.2006. Postarala se o to „staronová“ kapela Blue effect, která přes hokejový zápas natáhla dosti fanoušků kvalitní hudby právě sem.

Celá kapela zde předvedla výkon hodný ocenění „výborně“, až na Radima Hladíka, který se, dle stoprocentně pravdivých slov Honzy Křížka (ex Walk Choc Ice), staral o duši, na kterého běžná školská stupnice nepostačuje. Bylo na nich vidět, že se opravdu baví a že si to užívají a skromný, procítěný a usměvavý postoj Radima Hladíka dával najevo, že se vše daří a že je vše, jak má být. Zpěv Pavla Bohatého (Eastpark) a především Honzy Křížka dodával modrému efektu náležitě bujarý a mladiství šmrnc a pan zvukař se činil o sto šest. Křišťálově čistě znějící kytara Radima Hladíka, díky které běhal až mráz po zádech a strojově čistá rytmika Wojjtecha (Mindway) a Vency Zimy (ex Walk Choc Ice) tvořili tu pravou atmosféru a, občasná hudebnická provokace a závěrečný jam, smích na tvářích.

Večer to byl opravdu moc vydařený a publikum, sestávající se z posluchačů „starých“ Blue effect a „mladých“ Walk Choc Ice, si opravdu přišlo na své. Zazněly zde písně jako třeba Kuře v hodinkách, Sluneční hrob a Čajovna, kterou již Radim Hladík začíná pomalu, ale jistě nenávidět, a z repertoáru Walk Choc Ice třeba Rejdit, nebo Napříč.

Na konci fotogalerie můžete najít pro informaci pomocníky, co využívá Blue effect k dokonale modrému efektu na ucho posluchače.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/zive/Blue-Effect-Praha-25-unor-06~02~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 2

Jodie  fotky
Jan Konopiský  Re: fotky

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.