muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKatarína Knechtová dokončila nové album

14.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Katarína Knechtová & Christian Eigner

Katarína Knechtová & Christian Eigner

Tři roky od vydání prvního sólového alba „Zodiak“ přichází Katarína Knechtová na trh se svojí novou deskou nazvanou „Tajomstvá“. Zatímco na album Zodiak dohlížel britský producent Head, „Tajomstvá“ nahrála s Christianem Eignerem z Rakouska.

Coby milovnice Depeche Mode si Eignera ani nemohla nevšimnout – už téměř 15 let je studiovým i koncertním bubeníkem známé skupiny, spoluautorem a spoluproducentem hned několika jejich skladeb, spolupracoval i na sólových albech Davea Gahana. „Zamilovala som sa do jeho albumu Recovery a už pred dvoma rokmi som poslala jeho manažérovi svoje demá. Prekvapilo ma, že mi vôbec odpísal. Vraj to nie je zlé, ale mám na sebe ešte pracovať,“ vysvetluje s úsměvem Katarína. Novými verzemi písniček si Eignera dokázala získat a v průběhu tohoto roku spolu vyprodukovali 11 skladeb na nové album. To ponese název „Tajomstvá“ a na trhu se objeví v průběhu listopadu. První známou skladbou je aktuální singl „Zopár slov“.

Autorkou všech písní je Knechtová, texty pro ní napsali Rasťo Kopina a Vlado Krausz, jednu skladbu si poprvé ve své kariéře otextovala Katka sama. „Nové pesničky sa v hudobných postupoch natoľko odlišujú od tých, ktoré sme používali v minulosti, že vôbec nebolo jednoduché spraviť k ním texty. Jeden z nich k pesničke Porcelán sme spolu s Rasťom tvorili naozaj len po jednotlivých veršoch a aj tak nám to trvalo viac ako dva mesiace.“

Album „Tajomstvá“ nahrávala Katarína Knechtová vo dvou vídeňských studiích, slovenské vokály se natáčely v Prešově. O záverečný mix se v Anglii postará Paul 'P-Dub' Walton. Všechny songy existují v Katčiném podání už i v anglických verzích, anglická mutace jejího nového alba určená pro zahraniční trhy vyjde pod názvem „Love And Regret“.

Těšte se na nové album Kataríny Knechtové „Tajomstvá“, které vydá Universal Music v průběhu listopadu 2011!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Katarina-Knechtova-dokoncila-nove-album~14~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.