muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDark Side of the Moon zazní na Zimním stadionu v Bílině, jako speciální host vystoupí Michal Malátný

7.2.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Dark Side of the Moon v Bílině

Filip Benešovský a bratři Kašparové se vrací s adaptací slavného alba Pink Floyd "Dark Side of the Moon“, tentokrát na Zimní stadion v Bílině v prozatím největším indoorovém provedení v historii tohoto jejich projektu, a to 23. března tohoto roku. Bude to již sedmá repríza po úspěšných vystoupeních v Roudnici nad Labem, Plzni, Žatci, Litoměřicích a Opavě. Jedná se v podstatě o totéž hudební těleso, které na podzim roku 2009 vyprodalo pražskou O2 arenu s adaptací "The Wall“. Jako speciální host se po tříleté pauze představí Michal Malátný, frontman kapely Chinaski.

První část koncertu tvoří „The Best of Pink Floyd and Roger Waters“, druhou pak samotný „Dark Side of the Moon“. Představení je opatřeno kvadrofonním zvukem, českými titulky, filmovými střihy, rekvizitami a drobnými hereckými výstupy. Jedná se tedy o jedinečný audiovizuální zážitek.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Dark-Side-of-the-Moon-zazni-na-Zimnim-stadionu-v-Biline-jako-specialni-host-vystoupi-Michal-Malatny~07~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.