Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSyn Rogera Waterse v Praze oslaví třicetiny pinkfloydovské The Wall

14.9.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
V listopadu 1979 vyšlo slavné album britské skupiny Pink Floyd The Wall. S multimediální šou inspirovanou tímto dílem česká města už po několik let objíždí Filip Benešovský, který si nenechá ujít ani tuto příležitost. Své nastudování předvede za účasti řady hostů v poslední říjnový večer v pražské O2 Areně.

Jedním z hostů bude i Harry Waters, syn baskytaristy Pink Floyd Rogera Waterse. Harry začal hrát na klavír ve svých osmi letech a jako teenager vystřídal řadu kapel i hudebních směrů od popu až po metal. I když prošel tvrdou rockovou školou, propadl později jazzu a v současné době vede Harry Waters Quartet.

V O2 Areně si zahraje s osobnostmi české scény, jako jsou třeba Radim Hladík (Blue Effect), Zdeněk Kluka (Progres 2), Roman Dragoun (Progres 2), Jan Neckář (Bacily) nebo Michal Malátný (Chinaski). Doprovod obstarává i zhruba dvacetičlenné hudební těleso.

Představení bude opatřeno kvadrofonním zvukem, který rotuje sálem, obřími tvárnicemi, mnoha rekvizitami, filmovými střihy, českými titulky a také četnými drobnými hereckými výstupy.

Vstupenky jsou k dostání v síti Sazkaticket.

The Wall, Praha – O2 Arena, 31. 10. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Syn-Rogera-Waterse-v-Praze-oslavi-tricetiny-pinkfloydovske-The-Wall~14~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.