Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKoncertováním si v roce 2010 nejvíce vydělali Bon Jovi

1.1.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
Přelom roku znamená každoročně nekonečnou záplavu všelijakých žebříčků. Tentokrát nabízí další z nich prostor pro trochu lidské závisti. Zdaleka nejvíc si loni vydělali koncertováním veteráni Bon Jovi se svým Circle Tour, a to přes 200 milionů dolarů. Museli však k dosažení této mety odehrát na osmdesát koncertů. Porazili tak druhé v pořadí AC/DC (177 milionů dolarů) a loňské vítěze U2 (přes 160 milionů dolarů).

Nebyl by to žebříček shrnující letošní rok, kdyby se v něm neobjevila Lady Gaga, tentokrát ji k lepšímu umístění než ke čtvrtému místu nestačilo ani 138 koncertů (s vydělanými 86 miliony dolary). Do první desítky se ještě prosadila osvědčená jména (Metallica, Paul McCartney) i možná poněkud překvapivě The Eagles na deváté a Roger Waters (Pink Floyd) na desáté místo.

Žebříček zveřejnil specializovaný server Pollstar.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Nejvice-si-v-roce-2010-vydelali-koncertovanim-Bon-Jovi~01~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.