muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJiž v úterý zahraje Apparat v Praze album Krieg und Frieden

18.5.2013 | Autor: Marta Vančurová | sekce: novinky

Apparat

Apparat

foto: http://www.myspace.com/apparat

Berlínský producent a hudební experimentátor Sascha Ring alias Apparat je znám svým ambientním pojetím elektronické hudby. Jeho nové album Krieg und Frieden vzniklo jako hudební kulisa k zdramatizovanému románu L. N. Tolstého Vojna a Mír, jež bylo převedeno na divadelní prkna v německém městě Recklinghausen. Apparat jej natočil za doprovodu třicetičlenného orchestru v prostorách opuštěné továrny.

Sám Apparat odmítá album Krieg und Frieden propůjčovat mediální propagaci a věří v jeho šíření skrz své fanoušky. V rámci svého turné jej přijede představit pražskému publiku do Paláce Akropolis, a to již toto úterý 21. 5.

Vstupenky jsou k zakoupení nejlevněji přímo v Paláci Akropolis, a to v předprodeji za 575 Kč, dále pak v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal za cenu navýšenou o poplatky.

Apparat, Praha - Palác Akropolis, 21. 5. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Jiz-v-utery-zahraje-Apparat-v-Praze-album-Krieg-und-Frieden~18~kveten~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.