Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: APPARAT

25.5.2013 Jsou koncerty, na kterých hraje důležitou roli vystupující umělec jako takový. Interakce s diváky, proces předávání hudby skrze něj, skrze jeho osobnost. A pak jsou koncerty, na kterých se hlavní aktér večera usadí za svůj laptop...
25.5.2013 Úterní večer nabízel možnost ponořit se v prostorách Paláce Akropolis do abstraktních nálad skrze emocionálně nabitý pražský koncert německého producenta a elektronického experimentátora Apparata.
18.5.2013 Berlínský producent a hudební experimentátor Sascha Ring alias Apparat je znám svým ambientním pojetím elektronické hudby. Jeho nové album Krieg und Frieden vzniklo jako hudební kulisa k zdramatizovanému románu L. N. Tolstého Vojna a Mír.
3.11.2011 Berlínská skupina Warren Suicide o víkendu vydala novou desku World Warren III. Album v Česku představí už v pondělí 7. listopadu na Conference v pražském klubu Roxy, kde elektrorockové duo bude předskakovat projektu Apparat.
7.10.2011 Apparat sami rozhodli, kdo bude jejich předkapela v listopadu v Roxy na Conference. Na celém evropském klubovém turné je provází electroclashový projekt Warren Suicide.
15.9.2011 Už jsme vás informovali jak o chystaném novinkovém albu německého producenta Apparata, tak o jeho plánovaném vystoupení na festivalu Electronic Beats v Bratislavě. Zbývá už jen dodat, že se potvrdil také koncert v pražském klubu Roxy, který proběhne 7. listopadu.
15.9.2011 Putovní festival Electronic Beats zavítá v polovině příštího měsíce do slovenské metropole. Zatímco například Praha akce pod touto hlavičkou hostí poměrně často, do Bratislavy se vrátí po třech letech.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.
25.8.2011 Berlínský elektronický producent Sascha Ring alias Apparat přechází pod křídla britksého labelu Mute Records a pod jeho křídly plánuje vydání nového alba. Jmenovat se má The Devil's Walk a na světě se má objevit 27. září.
5.5.2011 Druhý týden v září se v Berlíně uskuteční již sedmý ročník Berlin festivalu. Centrem dění bude letiště Templehof, letos se však festival rozroste i do ulic německé metropole a v jeho rámci bude možné zdarma navštívit na třicet klubů po celém městě.

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.