muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníEnter the Nu Breed Tour se chystá na Prahu a Ostravu

3.12.2013 | Autor: Tomáš Babůrek | sekce: novinky

Madball

Madball

Do Prahy a Ostravy zavítá turné čtyř hardcorových kapel v rámci turné Enter the Nu Breed. Celý line-up vede americká hardcorová legenda Madball, kterou podpoří mladí australané Deez Nuts, němečtí Nasty a angličané Your Demise.

Madball se na scéně pohybují od již od roku 1988, takže o statutu legendy u nich nemůže být žádných pochyb. Angličané Your Demise sice již v dubnu letošního roku oznámili rozpad kapely, nicméně se rozhodli se svými fanoušky ještě naposledy rozloučit, takže návštěvníci budou mít jednu z posledních příležitostí kapelu vidět naživo. Klub rozbijí kluci z kapely Nasty a jako třešnička na dortu se představí Deez Nuts v čele s frontmanem JJ Petersem, jenž byl bubeníkem australské kapely I Killed the Prom Queen.

Lístky pro pražský koncert, který se bude konat v klubu Roxy jsou k zakoupení v síti Ticketpro a pro ostravskou akci pořádanou v klubu Barrák jsou vstupenky k dostání v síti Eventim a přímo v klubu.

Madball + Deez Nuts + Your Demise + Nasty, Praha - Roxy, 5. 12. 13
Madball + Deez Nuts + Your Demise + Nasty, Ostrava - Barrák Music Club, 7. 12. 13

VIDEO: Deez Nuts - Shot After Shot

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Enter-the-Nu-Breed-Tour-se-chysta-na-Prahu-a-Ostravu~03~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.