Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníZajímá tě autorské právo v hudbě? OSA, Intergram? Přijď diskutovat!

14.1.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Ve čtvrtek 23. 1. 2014 proběhne v Jamm Clubu (Pod Kaštany 3, Praha 6; http://kuc.cz/rq21y3) od 19.30 diskuse o autorském právu. Otevřená diskuse je určena hlavně pro autory hudby, muzikanty, manažery, ale také pro produkční a pořadatele hudebních akcí. Zástupci OSA, Intergram a SAI odpoví například na otázky: K čemu autorské právo slouží? Lze si jím vydělat? Proč bych se měl zajímat o prostředí, v kterém tvořím? Prostor dostanou také lidé v publiku, aby pokládali své dotazy.

Zástupcem OSA bude pan Lukáš Paulů, za Intergram přijde pan ředitel Ing. Martin Mařan, za profesní organizaci Svaz autorů a interpretů (SAI) přijde její předseda pan Jiří Vondráček.

Prostor Jamm Clubu je nekuřácký, vstupné je symbolických 50 Kč. V klubu si můžete koupit pití a občerstvení. Každý příchozí obdrží příručku vydanou SAI – Muzikantův průvodce byrokracií. Diskusi pořádá SAI (Svaz autorů a interpretů) ve spolupráci s Jamm Club a festivalem Žižkovská noc.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Zajima-te-autorske-pravo-v-hudbe-OSA-Intergram-Prijd-diskutovat~14~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.