Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPořádáš a štvou tě poplatky OSA? Přijď se zeptat, jak ušetřit.

17.2.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Ve čtvrtek 27. 2. 2014 proběhne v Jamm Clubu (Pod Kaštany 3, Praha 6) od 19.30 diskuse o autorském právu. Otevřená diskuse je tentokrát určena zejména produkčním a pořadatelům hudebních akcí. Zástupci OSA vysvětlí principy vybírání autorských odměn, možnosti slev, jak postupovat při hlášení akce a zodpoví další dotazy kladené přímo z publika.

Za OSA přijdou pánové Petr Soukup a Tomáš Matějičný, za profesní organizaci Svaz autorů a interpretů (SAI) přijde její předseda pan Jiří Vondráček. Ten je zároveň pořadatelem hudebního festivalu Porta.

Prostor Jamm Clubu je nekuřácký, vstupné je symbolických 50 Kč. V klubu si můžete koupit pití a občerstvení. Každý příchozí obdrží příručku vydanou SAI – Muzikantův průvodce byrokracií. Diskusi pořádá SAI (Svaz autorů a interpretů) ve spolupráci s Jamm Club a festivalem Žižkovská noc.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Poradas-a-stvou-te-poplatky-OSA-Prijd-se-zeptat-jak-usetrit~17~unor~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.