Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníV Brně a Praze zahrají hardrockoví Pavlov's Dog

28.9.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Pavlov's Dog vzpláli v polovině 70. let jako supernova. Klasický hardrock, zmohutnělý bombastickým „symfonickým“ soundem mellotronu a houslí, rozeklaný řezavě melancholickým tenorem astmatika Davida Surkampa – něco naprosto nového, fenomenálního, dodnes nenapodobitelného.

Obě raná alba, Pampered Menial (1975)  i o rok mladší At The Sound Of The Bell se stala mezi tuzemskými rockery okamžitě kultem. Zvláště, když kapela zakrátko zmizela beze stopy ze scény, a přes železnou oponu pronikaly jen dráždivě kusé útržky o údajném předávkování Davida Surkampa héliem i jiné temné báje a pověsti... Až s pádem bolševika bylo známo o pestrých osudech členů Pavlov's Dog více. Na trhu se zanedlouho objevil bootleg třetího, nikdy oficiálně nevydaného alba, ba dokonce i čtyřka, a na rozhlasových vlnách bylo možno čas od času zaslechnout tklivě vypjatou baladu Julia.
Neúnavně vzpomínající fanoušky pokropila živou vodou nejenom nová deska Echo & Boo, ale i zpráva o tom, že Pavlov's Dog, alias David Surkamp s Mikem Safronem, vystupují v Evropě. Po úspěšné tuzemské koncertní premiéře(podzim 2011) se Pavlov's Dog opět vracejí do České republiky a tentokrát navštíví Prahu i Brno.

Info - ag.Ozzy a potkan-tel. 603 531 943, e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz.
Předprodej vstupenek též v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticket-art, Ticketportal, Eventim.


PAVLOV'S DOG (USA)

Live And Unleashed  Tour 2013

5.11.2013 PRAHA-  Nová Chmelnice, Koněvova 219
6.11.2013 BRNO - Melodka, Kounicova 20

Vstupné 550,-Kč
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/V-Brne-a-Praze-zahraji-hardrockovi-Pavlovs-Dog~28~zari~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.