Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSlovenská bluesová špička ZVA 12-28 BAND vystoupí tuto sobotu v A studiu Rubín

23.9.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
„U mňa aj ta „pochmúrná“ pesnička vyvolává pocit šťastia, že som životnú „sračku“ otočil v moj prospech a že sa z toho dokážem těšiť, nech žije hudba, nech žije blues a nech žijeme my!“, Noro Červenák, ZVA 12-28 Band.

Pravděpodobně nejlepší současná bluesová skupina ze Slovenska ZVA 12-28 Band vystoupí 25.září od 20:30 v A studiu Rubín na Malé Straně. Charismatický zpěvák, originální kytarista, písničkář a skladatel Noro Červenák, je základním kamenem slovenské kapely ZVA 12-28 Band, která právě vydala své třetí oficiální album „Z ruky zobať“. To přichází na trh v době, kdy kapela slaví dvacet let svojí existence a ukazuje „zetveáčka“ ve skvělé formě a hlavně na něm kapela završuje svůj přerod z čistě bluesové kapely na autentickou písničkářskou formaci, která ve stylu Toma Waitse, vypráví příběhy z nekonformního prostředí. Tato bluesová formace ze Zvolena, se za šestnáct let své existence, zařadila mezi nejlepší skupiny na československé bluesové scéně. Tradice navlečená do hávu moderního elektro-akustického blues s prvky funky a shuffle & boogie, s autentickými slovenskými texty, s nezaměnitelným zpěvem kytaristy Noro Červenáka a s vynikajícími instrumentalisty, katapultuje tuto kapelu do evropské třídy. S Českou republikou je pojí spolupráce na posledním albu s kapelou Buty a píseň k filmu Alice Nellis - Tajnosti.

ZVA 12-28 BAND /SK
25.9.2010, 20:30
A studio Rubín
Malostranské náměstí 9, Praha 1
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Slovenska-bluesova-spicka-ZVA-1228-BAND-vystoupi-tuto-sobotu-v-A-studiu-Rubin~23~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.