Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: A STUDIO RUBÍN

25.5.2011 Že folk a punk zdánlivě nejdou dohromady? To už dávno neplatí stejně tak jako fakt, že oba žánry se mohou spojit a vzájemně koexistovat nejen na jednom pódiu, ale i v rámci tvorby jednoho hudebníka.
19.5.2011 Austina Lucase si možná ještě pamatujete jako kytaristu česko-americké crustové skupiny Guided Cradle, jeho sólová tvář je ale podstatně odlišná. Akustická kytara a silné folkové písničky hlásící se k odkazu amerického country ...
11.2.2011 Hned na tři koncerty se do Česka vrací newyorská lo-fi folk-punková trojice Polite Sleeper. Už zítra večer zahraje v pražském A studiu Rubín, v neděli potom v Baru 69 a v pondělí v brněnské Muzejce.
19.11.2010 V rámci doprovodného programu výstavy Decadence Now a při příležitosti vydání nového čísla časopisu Full Moon se tuto neděli v A studiu Rubín na pražském Malostranském náměstí představí trojice zajímavých zástupců domácí alternativy.
23.9.2010 „U mňa aj ta „pochmúrná“ pesnička vyvolává pocit šťastia, že som životnú „sračku“ otočil v moj prospech a že sa z toho dokážem těšiť, nech žije hudba, nech žije blues a nech žijeme my!“, Noro Červenák, ZVA 12-28 Band.
3.6.2010 Pravděpodobně nejlepší současná bluesová skupina ze Slovenska ZVA 12-28 Band pokřtí v pátek 11.června v A studiu Rubín na Malé Straně své zcela nové album „Z ruky zobať“.
16.2.2010 Už potřetí se v Praze zastaví neotřelý swingující punkový kabaret Botanica z New Yorku, tentokrát s deskou Who You Are. Po koncertech ve Skutečnosti a na Sedmičce se kapela představí v komorním prostředí malostranského A Studia Rubín.
28.11.2009 Do pražského A Studia Rubín zavítá zítra večer další zástupce amerických folk-rockových písničkářů – Joseph Parsons. Pár dnů poté, ve středu 2. prosinc, se potom představí také v M klubu ve Valašském Meziříčí.
4.11.2009 V úterý 10. listopadu zavítá do A Studia Rubín na pražském Malostranském náměstí v Paříži usazený americký písničkář Terry Lee Hale. Ve své hudbě se pohybuje na pomezí folku, rocku a blues a přitom je přezdíván jako „bluesový otec grunge music“.
8.10.2009 Rok a půl po své premiéře se do Prahy vrátí americká formace Polite Sleeper, aby zde představila svou čerstvou albovou druhotinu Lake Effect, prostřednictvím níž navázala na loňský debut Seens. K vidění a slyšení bude 12. října, kdy zahraje v A Studiu Rubín.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.