Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníFolk-punkeři Polite Sleeper v Praze, Jindřichově Hradci a Brně

11.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Hned na tři koncerty se do Česka vrací newyorská lo-fi folk-punková trojice Polite Sleeper. Už zítra večer zahraje v pražském A studiu Rubín, v neděli potom v Baru 69 a v pondělí v brněnské Muzejce.

Kapela, která vznikla před necelými deseti lety z popudu kytaristy a zpěváka Jasona Orloviche a bubeníka Tima Wilsona poté, co svou činnost ukončila jejich bývalá kapela The Yellow Press, si s sebou přiveze i novou desku Turf. Celkově jde o třetí dlouhohrající album a přichází necelé dva roky po předchozím Lake Effect.

V Praze už Polite Sleeper hráli dvakrát a jak podotýkají pořadatelé, žádný z jejich minulých koncertů nezklamal. Pro Brno a Jindřichův Hradec půjde naopak o premiéru. Na všech třech koncertech navíc jako předskokané zahrají kopřivničtí LU.

Polite Sleeper v Česku:

12/02 Praha, A Studio Rubín
13/02 Jindřichův Hradec, Bar 69
14/02 Brno, Muzejka
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Folkpunkeri-Polite-Sleeper-v-Praze-Jindrichove-Hradci-a-Brne~11~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.