Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRival Sons budou v Praze předskakovat Eagles of Death Metal

20.4.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Chybí vám v dnešní hudební záplavě skutečně řízný rock okořeněný blues, soulem, psychedelií, který bude znít jako to nejlepší z šedesátých a sedmdesátých let? Pak pro vás máme skvělou zprávu! S Eagles of Death Metal přijedou do Prahy kalifornští Rival Sons! Kapela, která vám přijde po prvních tónech jako důvěrně známá, ale není žádným revivalem nebo partou plagiátorů, všechny skladby jsou jejich vlastní. Chlapci ale milují hudbu výše uvedeného období, zbožňují tu atmosféru nabitou energií a emocemi a dělají to vše pro to, abyste to s nimi mohli prožít i vy. Na albu Presure and Time, které vydali loni, je jedna pecka za druhou a nepřejte si zažít, jaká jízda to je na jejich koncertech. A nebo přejte! Přejete? Tak dobrá! Doražte na koncert Eagles of Death Metal, který se koná 19.června v pražském MeetFactory.

Koncert pořádá MeetFactory ve spolupráci s agenturou D Smack U Promotion.

Vstupenky za 450,- Kč + poplatky v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 550,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Rival-Sons-budou-vPraze-predskakovat-Eagles-of-Death-Metal~20~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.