Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EAGLES OF DEATH METAL

14.7.2015 Pokaždé mám ten stejný pocit. Vracím se z Pohody nabitá zážitky a v hlavě mám jedinou myšlenku: „To byl ten nejlepší ročník, jaký jsem dosud zažila.“ Euforii střídá vnitřní volání po troše racionálního uvažování a snaha hlavně se vyvarovat jakýmkoliv minimalistickým smyčkám.
30.3.2014 Queens Of The Stone Age není třeba představovat. Znáte však kapelu Eagles Of Death Metal? Ne? Ptáte se, jak spolu tyto tvě party souvisí Odpověď je jednoduchá. Společným jmenovatelem je Josh Homme.
17.5.2012 Josh Homme, výrazná postava zámořské rockové scény, dnes oslavuje devětatřicáté narozeniny. Zpěvák a kytarista Queens Of The Stone Age, "skrytý" člen Eagles of Death Metal, dříve také lídr Kyuss - to je jen stručný výčet jeho hlavních projektů...
20.4.2012 Chybí vám v dnešní hudební záplavě skutečně řízný rock okořeněný blues, soulem, psychedelií, který bude znít jako to nejlepší z šedesátých a sedmdesátých let? Pak pro vás máme skvělou zprávu! S Eagles of Death Metal přijedou do Prahy kalifornští Rival Sons.
14.3.2012 Deathmetal není nějaký subžánr pro ty, kteří propůjčují své uši střednímu proudu a nad metalem se ušklíbají, přičemž nejspíš v životě deathmetalovou skladbu neslyšeli. Při chropotu zkázy v téhle hudbě by nejspíš omdleli - a proto ji tak zbožňujeme!
14.3.2012 Mimo Kyuss do Prahy v červnu zamíří ještě jedna skupina spjatá s Joshem Hommem. Nedlouho po koncertu jeho někdejší kapely, jejíhož reunionu se neúčastní, zde totiž zahraje kapela, jejímž je členem, avšak na živo s ní vystupuje jen sporadicky.
27.8.2009 Prvá časť fotoreportu z rakúskeho festivalu Frequency zaznamenáva prvý deň na troch hlavných scénach. Konkrétne: Kasabian, Eagles of Death Metal, AFI, The Ting Tings, Glasvegas, The Cinematics, Jet, Enter Shikari a ďalších.
12.7.2009 Pokud naše stránky sledujete nějaký ten pátek, rakouský festival FM4 Frequency pro vás není neznámou. V tomto roce se přesouvá ze Salzburgu ještě blíže k českým hranicím – do St. Pöltenu -, kde třídenní festival vypukne už 20. srpna.
31.3.2009 S porcí čerstvě potvrzených kapel přichází další z německých festivalů, konajících se poblíž českých hranic – Highfield, který se uskuteční od 21. do 21. srpna v obci Hohenfelden u durynského Erfurtu.
27.3.2009 Do programu rakouského Frequency festivalu, který se uskuteční od 20. do 22. srpna v St. Pöltenu, přibylo k již dříve oznámeným Prodigy, Mando Diao, Rise Against, Enter Shikari, The Subways nebo The Sounds opět pár nových interpretů.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.