Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAmerický rapper Astronautalis se vrací v listopadu do Prahy

11.10.2015 | Autor: PR | sekce: novinky
Touch fire, just to taste the truth, say 'I'm gonna die.' So are you. We chase the lightning, cause we need to move - this is our science, we've got nothing to prove.Astronautalisův koncert v Lucerna Music Baru v roce 2013 byl podle jeho slov jedním z nejlepších, které kdy odehrál. Rodák z Floridy, milovník cest a nadšený fanoušek motocyklů Harley Davidson se vrací na místo činu: jeho letošní pražská návštěva připadá na 29. listopad. Starší materiál z klíčové desky This Is Our Science je pomalu vytlačován novými tracky (v době koncertu by už mělo vyjít zbrusu nové EP), energie ale zůstává. Koncert bude výjimečný i díky osobě předskokana – není jím nikdo jiný než dávný Astronautalisův souputník z Floridy, písničkář RickoLus, který letos vydává nové album s názvem Coconut. Oba dva sdílejí dva roky starý společný sedmipalcový singl a RickoLus je autorem jedné z nejlepších Astronautalisových písniček – ano, řeč je o Measure The Globe . A pozor – RickoLus vystoupí na rozdíl od svých dřívějších evropských koncertů v triu s kapelou.

Lístky lze pořídit v předprodeji za 300 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě budou za 350 Kč.

Astronautalis + RickoLus, Praha - Lucerna Music Bar, 29. 11. 15
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Americky-rapper-Astronautalis-se-vraci-v-listopadu-do-Prahy~11~rijen~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.