Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPapa Roach v Praze vystoupí se skotskými Yashin

2.6.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Yashin je skotská post-hardcoreová kapela založená v Glasgow v roce 2006. Založili ji kamarádi ze školy kytarista Paul Travers a basák Andrew McShane, našli si zpěváka Michaela Rice a bubeníka Davida Beatona, který je seznámil s kytaristou Lewisem Millenem.

Yashin si rychle vybudoval početnou fanouškovskou základnu a vydal v roce 2008 dvě EP - Pay to Play a Miles Away But Getting Closer. Původní zpěvák Michael Rice opustil kapelu v říjnu 2008.

Po krátkém konkursu se kapela rozhodla nahradit Michaela ne jedním, ale hned dvěma zpěváky – v Americe narozeném Harry Radfordem a rodákem z Glasgow Kevinem Milesem. V dubnu 2009 Yashin odehráli devět koncertů jako support Madina Lake a The Audition, po mnoha dalších koncertech po Evropě nahrávají svůj debut Put Your Hands Where I Can See Them s Romeshem Dodangodou v Long Wave v listopadu 2009.
1.února 2010 Yashin své první album Put Your Hands Where I Can See Them vydávají. Obsahuje také cover skladby "Everytime" od Britney Spears. V březnu kapela vyjíždí na turné s Glamour of the Kill. V prosinci 2010 jedou jako support kapely Emarosa, a v lednu 2011 předskakují A Day to Remember a později vyrážejí na turné společně s Papa Roach se kterými se objeví také v Praze. V červnu je pak čeká společný koncert s Korn v Glasgow.

Vstupenky za 630,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Papa-Roach-v-Praze-vystoupi-se-skotskymi-Yashin~02~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.