Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPapa Roach v srpnu po letech opět dorazí i do Prahy

29.5.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Papa Roach existují již téměř 20 let, během kterých prodali po celém světě přes 10 miliónů alb. Získali dvě nominace na Grammy, MTV nominace, měli jedenáct hitů v rockové Top 10, sedm hitů v alternativní Top 10 a jejich singl Last Resort se stal Nejhranějším alternativním singlem desetiletí.

Členové Papa Roach ale letos začali s nahráváním další nové desky. Ta vzniká ve studiu s producentem Kevinem Churko (Ozzy Osbourne, In This Moment, Five Finger Death Punch), který byl nominován na cenu Juno Awards. Zpěvák  Jacoby Shaddix, kytarista Jerry Horton, basák Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo jsou nadšeni novou kapitolou své hudební historie.  

Kevin Churko říká:  “Uvědomuji si, proč Papa Roach i nadále dominují hudebnímu průmyslu a radiovým vlnám. Nikdy jsem nepracoval s tak soustředěnou kapelou. Papa Roach jsou opravdovou kapelou, jejíž členové přinášejí své nápady k diskusi. Ve studiu jsou pořád všichni. Na desce jsou nové zvuky i nápady, ale kouzlo starých Papa Roach je tam.

Papa Roach se proslavili výbušnými a elektrizujícími koncerty a kritika je považuje za jednu z nejlepších koncertních kapel vůbec. V roce 2013 vystoupili na mnoha festivalech v Evropě – britském Download Festivalu, německých Rock Am Ring a Rock Im Park a dalších v Británii, Polsku a Rusku, pro letošek jsou mimo jiné mezi headlinery britských festivalů v Readingu a Leedsu a dále festivalu v Belgii a v Mexiku. Papa Roach ale budou v létě k vidění i v Praze, a to 19. srpna od 20 hodin v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 720 Kč + poplatky budou k zakoupení od pátku 14. května v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu LMB. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 900 Kč.

Papa Roach (USA)
19. 8. 2014 – 20.00
Praha, Lucerna Music Bar
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Papa-Roach-v-srpnu-po-letech-opet-dorazi-i-do-Prahy~29~kveten~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.