Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSupport Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

6.7.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Julien-K je americká hudební skupina, která vznikla jako boční projekt pro elektronickou hudbu, kterou vytvořil Amir Derakh a Ryan Shuck z Orgy, s pozdějším přispěním Eliase Andry a Anthonyho 'Fu' Valcice. Jejich debutové album Death to Analog míchal Tim Palmer, a vyšlo v březnu 2009 v USA a o rok později v Evropě.

Webová stránka Juliena-K spatřila světlo světa v roce 2003 s demosnímky skladeb "Look at You", "Kick the Bass", "Someday Soon", "Everyone Knows" a "Technical Difficulties", která vyšla na soundtracku k filmu Michaela Baye Transformers z roku 2007 a zazněla i ve filmu. Julien-Khudebně přispěl i na několik video her, včetně Sonic Heroes ("This Machine"), Shadow the Hedgehog ("Waking Up") a oficiální skladby k Transformers: Revenge of the Fallen video hře.

Julien-K spolupracoval s Chesterem Benningtonem z Linkin Park na skladbě "Let Down" pro koncert ReAct Now: Music & Relief .
Produkční team Juliena-K - Amir Derakh, Ryan Shuck a Anthony 'Fu' Valcic také s Chesterem Benningtonem vytvořili exkluzivní verzi písničky "Morning After" pro Underworld: Evolution soundtrack a pro remixové album kapely Mindless Self Indulgence's "What Do They Know?".

Julien-K spolupracoval i na sólovém projektu Benningtona s názvem Dead by Sunrise a jejich debutovém albu Out of Ashes .
"Jsou to stejné kapely. Ta jedna, kde Chester zpívá a skládá se jmenuje Dead by Sunrise, ale když jsem u mikrofonu já a Amir a já skládáme, tak se to jmenuje Julien-K a je to víc elektronické... Julien-K a Dead by Sunrise jsou v podstatě kreativní team, jako taková Warholova továrna v tom smyslu,“ vysvětluje Ryan Shuck. "Dead by Sunrise je Chesterův Julien-K , jestli to dává smysl." Ryan Shuck v nedávném rozhovoru na www.de-re.de řekl, že 70% jejich nového alba je už hotovo. Album se nyní mixuje a mělo by vyjít letos na podzim.

Vstupenky na concert Papa Roach + Yashin, kde se Julien-K představí jako jejich support, jsou za 630,- Kč + poplatky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Support-Papa-Roach-a-Yashin-v-Praze-provedou-JulienK~06~cervenec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.