Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNechejte si podepsat biografii od Maxe Cavalery (Sepultura, Soulfly) v Praze a Ostravě

13.6.2015 | Autor: redakce Muzikus | sekce: tiskové zprávy
Nakladatelství 65. pole se intenzivně věnuje vydávání hudebních biografií. Jednou z takových je také kniha Od Sepultury k Soulfly, mapující hudební život Maxe Cavalery (recenzi si přečtěte v časopise Muzkiks 3/2015). Chtěli-li byste mít tuto knihu doma i s autogramem, neváhejte a pospíchejte v úterý 16. 6. do Prahy a ve středu 17. 6. do Ostravy.

Právě v těchto dvou městech totiž Cavalera odehraje koncerty spojené s autogramiádou knihy. V Praze se koncert uskuteční v MeetFactory a autogramiáda v Metalshopu na Štěpánské, v Ostravě se pak obé stane v klubu Garáž.

Věnujte pozornost také dalším hudebním biografiím nakladatelství 65. pole. Mýtus Boba Dylana (recenze v Muzikusu 4/2015), Kdo je ten chlap? Bob Dylan (recenze v Muzikusu 5/2015) či George Harrison: Za zamčenými dveřmi, to vše si můžete koupit jednak v nakladatelství, jednak také brzy přímo v našem e-shopu.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Nechte-si-podepsat~13~cerven~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.